Cum să vă faceți programul de planificare a comenzii

Pe care sărbători s-a axat Misil Craft și pe ce sărbători s-a axat pentru clienții noștri?Indiferent de client mic sau mare, știm că toată lumea observă timpul de producție pentru a lucra totul ar putea fi făcut fără probleme și avem vacanță pentru a ne odihni sau a ne bucura cu familia, în timpul vacanței speciale a clientului nostru, ne-am concentrat și pe și în acest timp clientul nostru are un eveniment din sezonul sărbătorilor.Așa că vrem să notăm detaliile de vacanță pentru toți clienții noștri noi sau vechi, pentru a face un program perfect.

Pe care sărbătoare se concentrează Misil Craft?

noutati (1)

Ziua măturarii mormintelor din 3 până în 5 martie
Acest festival este o zi pentru a aduce omagiu strămoșilor și membrilor familiei decedați
Ziua Muncii de la 1 până la 5 mai
Festivalul Dragon Boat din 3 până în 5 iunie
De obicei mâncăm găluște de orez la acest festival
Festivalul de toamnă de la 10 la 12 septembrie
De obicei mâncăm tort de lună la acest festival
Ziua Națională de la 1 până la 7 octombrie
Festival de primăvară

Acest festival durează aproximativ 15 zile în mod normal și în fiecare an cu oră diferită, dată precisă, nu putem afișa deocamdată, dar ar putea fi în jurul sfârșitului lunii ianuarie până pe 10 ianuarieth-15thdin februarie pentru referința clienților noștri.

(Notă: în timpul acestei sărbători, echipa noastră de designeri și echipa noastră de vânzări încă lucrează, doar lucrările de producție au fost închise. Astfel, în acest timp, dacă clienții noștri au vreo întrebare, amândoi putem accepta și ajuta la lucru, odată terminată vacanța, putem aranja producția. Vă rugăm să știți. ca și anul precedent, încă mai avem mulți clienți care ne susțin munca în acest timp, vom aranja producția de comenzi până la acest moment mai întâi și apoi vom aranja producția de comenzi până la finalizarea vacanței.Unii dintre clienții noștri trebuie să pregătească în avans pentru Ziua Îndrăgostiților, suntem bine înțelegeți și sprijiniți această lucrare, faceți tot posibilul să oferim servicii la timp.)

Pe care vacanță se concentrează clienții noștri?

noutati (2)

Misil Craft se străduiește să stabilească o relație de cooperare pe termen lung cu clienții noștri și cu fiecare dintre cererile sau proiectele clienților noștri, am dori să oferim sugestii pentru a economisi costurile clienților noștri și pentru a ajuta la câștigarea pieței mai multe afaceri.Astfel, există câteva vacanțe ale clienților noștri pe care ne-am concentrat, deoarece știm că aceste vacanțe aduc mai multe evenimente de sezon pentru clienții noștri.Deci avem diferiteplanificarea reducerilorîn aceste vacanțe să le oferim tuturor clienților noștri.

Ziua Îndrăgostiților

Ziua de Halloween

ziua Recunoștinței

ziua de Craciun

Ziua de Anul Nou

Pentru toate vacanțele de mai sus, am dori să oferim reduceri clienților noștri pentru a obține mai multă piață și a economisi mai mult profit.Detalii vă rugăm să ne contactați pentru a afla mai multe.

Cu excepția sărbătorilor de mai sus, în fiecare an, departamentul nostru de marketing va planifica un eveniment pentru a avea mai multe reduceri pentru clienții noștri.

NU ÎNTÂRZIȚI ȘI PRIMIȚI NIMENI șanse de reducere AICI !!!


Ora postării: 12-mar-2022